« Tilbake / Rytter / Ridestøvler og ridesko / Ridesko og jodphurs

B Vertigo Saturn jodhpursko i lær med frontglidelås, dame

Fra 1.039,50 kr
RRP: 1.890,00 kr
Pris inkl. MVA ekskl. Fragt

Har du oppdaget våre påsketilbud?
900kr: -5% EKSTRA & -20% rabatt på Horze & B Vertigo

Kopier kode: EASTER2025
Spar fra 900kr kjøpsverdi spar 20% på Horze og B Vertigo og 5% på nesten alle andre merker. Kan ikke kombineres med andre kuponger. Hvis du returnerer en eller flere varer, refunderer vi den forholdsmessig reduserte verdien av varene. Gjelder ikke ekskluderte produkter (informasjon på produktsidene). Gyldig til og med 21.04.2025.
Farge: Dark Brown
Dark Brown B Vertigo Saturn jodhpursko i lær med frontglidelås, dame
Black B Vertigo Saturn jodhpursko i lær med frontglidelås, dame

PERMANENT høyere rabatter i APPEN!

Last ned nå

Horze logo
Frakt fra Horze
SAMLE POENG med denne varen som Horze Club-medlem.
Gratis Frakt
Gratis frakt ved kjøp over 1 190 kr
 30 dagers returrett

Beskrivelse

Vi er stolte av å presentere B Vertigo fottøy!

Disse skoene er laget av ultramykt lær i høy kvalitet, noe som gjør dem superkomfortable og holdbare. Den robuste sålen og innersålen er ergonomisk formet og tilpasser seg foten din perfekt. Glidelås foran og elastikk på sidene, sporehvilere og en drahempe gjør dem svært enkle å ta av og på. Funksjonelt, hurtigtørkende fôr holder føttene dine tørre, mens du er i salen, stallen og ute. Klassisk og lett!

Egenskaper:

  • Lær i høy kvalitet
  • Robust såle og innvendig såle
  • Ergonomisk form
  • YKK-glidelås for enkel påføring
  • Funksjonelt, hurtigtørkende fôr

Teknisk beskrivelse:

100% lær.

Vaskeanvisning:

Tørkes med en ren, fuktig svamp etter bruk for å fjerne svette og skitt. Tørk med et mykt, rent håndkle. Poleres med lærprodukter som anbefalt.

Produkt-ID: 38097

Farge: